Menu

A+ A A-

cycling club

Když se spojí kavárna s cykloservisem a jako třešničku na dort k tomu přidáte lásku k obojímu, vznikne místo s názvem Café Calabrone Cykloservis, které najdete v Praze na Zličíne.

Po příchodu ihned nasáváte atmosféru aktivního způsobu života a vůně kvalitní kávy ve Vás probudí všechny Vaše smysly.

Calabrone je místem, kde najdete ty nejkvalitnější suroviny, z kterých připravují jídlo samotní majitelé. Od různých studených či teplých polévek přes wrapy a sladké koláče až po raw kuchyň. To všechno a ještě víc si můžete dopřát při nákupu nebo servisu kola nebo jen tak, protože prostě chcete!

Martin, který připravoval pokrmy v těch nejvyhlášenějších restauracích v Praze, si zakládá na čerstvosti, a hlavně na zdravém způsobu stravování. Při aktivním způsobu života není překvapením, že si tuto kuchyň oblíbila i samotná česká cyklistická reprezentace.

V Calabrone nespí na vavřínech a kromě dobrého jídla, vína, kávy, servisu a prodeji kol pravidelně pořádají různé cyklovýlety, klubové vyjížďky či vyjížďky s lidmi, kteří chtějí teprve propadnout tomuto životnímu stylu.

Samotná poloha je ideálním místem na vyjížďku z Prahy. Je to jakýsi „výchozí bod“, takže když se s někým budete vydávat za tímto dobrodružstvím, domluvte se, že se „Sejdete na rohu“. Hned bude vědět, kam dorazit!

Lidé mají svoje sny o práci, která je bude naplňovat a mnozí z nich to mění ve skutečnost. Nebylo tomu ani jinak u Martina a Miki, protože ty si svoje sny plní, nezůstávají hlavou v oblacích a umí pořádně šlápnout do pedálů.

,,Sejdeme se na rohu“